Post

Gracze potrzebują okularów

Osoby grające w gry na komputerach i urządzeniach często wpatrują się w ekran przez wiele godzin.

Często zdarza się, że gracze są stale zaangażowani w grę, aby nie przegapić żadnej akcji. Wielu graczy twierdzi, że podczas grania mają duże poczucie nawiązywania kontaktów towarzyskich z innymi. Zauważa się u nich szybszy czas reakcji i lepsze umiejętności manualne. Wiadomo też, że gracze mają lepsze niż inni umiejętności rozumowania przestrzennego.

Jednak cały ten czas spędzony przed komputerem może być bardzo niebezpieczny.

Wielu graczy przez długi czas siedzi nieruchomo, nie stojąc ani nie rozciągając się. Zawsze zaleca się robienie krótkich przerw w rozsądnych odstępach czasu podczas gry. Gracze chcą uniknąć takich problemów, jak zakrzepy krwi, sztywność karku i inne problemy wynikające ze złej postawy ciała.

Gracze siedzą także blisko ekranów, nie odwracając wzroku przez dłuższy czas. Naraża to graczy na działanie dużej ilości niebieskiego światła, które może wpływać na ich wydajność.

Stosowanie zasady 20-20-20 może mieć ogromne znaczenie. Każdy, kto korzysta z urządzenia przez dłuższy czas, powinien odrywać wzrok od ekranu co 20 minut. Znajdź coś, na co możesz patrzeć z odległości co najmniej 20 stóp przez co najmniej 20 sekund.

Soczewki blokujące niebieskie światło mogą również stanowić ogromną różnicę dla graczy pod względem komfortu i bezpieczeństwa.

Cyfrowe przemęczenie oczu i zmęczenie są powszechne wśród osób grających w gry online. Często oczy stają się suche, a sen zaburzony. Niebieskie światło emitowane przez ekrany może zakłócać produkcję melatoniny, która jest niezbędna do prawidłowego snu. Gracze często zauważają, że sen i rytm okołodobowy nie są tak uregulowane, jak u osób, które nie grają w gry online.

Osoby noszące soczewki blokujące światło niebieskie podczas długotrwałego korzystania z komputera zauważyły niesamowite korzyści. Cyfrowe zmęczenie oczu może być niezwykle bolesne i prowadzić do długotrwałych schorzeń oczu. Używanie soczewek blokujących światło niebieskie może zmniejszyć zmęczenie oczu i zmęczenie mięśni oczu.

Gracze, którzy szukają ulgi od spędzania czasu przed urządzeniami powinni rozważyć przyciemniane soczewki BluTech Lenses. Blokują one odpowiednią ilość niebieskiego światła, aby umożliwić normalną produkcję melatoniny. Unikalna konstrukcja soczewek nie rysuje się i nie ściera.

Co najlepsze, technologia True Color oferuje najbardziej przejrzystą ochronę przed niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia cyfrowe i sztuczne światło, bez zniekształcania kolorów.

Zobacz grę tak, jak wyobrażali ją sobie twórcy. Nigdy nie zadowalaj się okularami, które utrudniają korzystanie z gier.

Znajdź BluTech w pobliżu