Post

Nowe trendy - okulary zerówki

Jeśli chodzi o trendy w modzie, to jasne okulary są jednym z tych, które od lat wiodą prym. I nigdzie się nie wybiera w najbliższym czasie. Przezroczyste okulary po prostu odnoszą się do wszelkich okularów z przezroczystą lub półprzezroczystą ramką. Te rodzaje okularów są obejmowane przez celebrytów za sposób, że kontrastują z odcieniami skóry i kolorami oczu, i działają z praktycznie każdym stroju lub stylu.

Czy przezroczyste oprawki są dla Ciebie odpowiednie? Zapoznaj się z poniższymi informacjami, abyś mógł podjąć najlepszą dla siebie decyzję. Tak czy inaczej, przezroczyste oprawki to zabawny trend, który warto sprawdzić.

Dlaczego przezroczyste okulary są tak popularne?
Nikt nie może powiedzieć na pewno, dlaczego dany trend się przyjął, ale przezroczyste oprawki okularów prezentują wiele nowych, świeżych podejść do okularów i mody. Przezroczyste oprawki oferują młodszy wygląd, który łączy się dobrze z jaśniejszymi paletami kolorów i czystym minimalizmem widocznym w dzisiejszych stylach. Nie było powrót do okularów jako oświadczenie mody, i jasne ramy są zabawne krok poza zwykłe ramy żółwia, które zostały tradycyjne w okularach.

Słynne gwiazdy, które nosiły przezroczyste okulary to David Bowie, Bridgette Bardot, Ingrid Bergman, Jaqueline Onassis i Diana Ross. Począwszy od lat 60-tych, gwiazdy używały różnych rodzajów oprawek, aby wygłaszać odważne oświadczenia. Przezroczyste oprawki są zabawnym, modnym sposobem na podzielenie się tym dziedzictwem glamour.

W ciągu ostatnich kilku lat projektanci eksperymentowali z pastelowymi odcieniami i czystymi kolorami w akcesoriach, a okulary podążały za nimi. Okulary z przezroczystymi oprawkami to świetny sposób, aby włączyć się w ten trend. Dotyczy to zarówno przezroczystych okularów dla kobiet, jak i przezroczystych oprawek okularowych dla mężczyzn.

Krystalicznie czyste okulary przeciwsłoneczne obok zielonych liści
Jak wybrać odpowiednią parę okularów?
Do wyboru jest wiele różnych stylów, a oprawki powinny być zawsze wygodne i wygodne w noszeniu. Powinieneś dążyć do wyboru zestawu oprawek i soczewek, które mają dobrą blokadę niebieskiego światła - aby pomóc utrzymać komfort oczu w ciągu dnia - i które są również pochlebne.

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą oprawek i zdecyduj, które z nich najlepiej pasują do Twojego osobistego stylu. Twoje oczy są tego warte!

Jak zawsze, zalecamy również regularne, coroczne badania u optometrysty lub okulisty. Twój okulista może również pomóc Ci uzyskać odpowiednie pomiary, których potrzebujesz, aby upewnić się, że Twoje nowe okulary pasują wygodnie.

Jaki kształt przezroczystych oprawek okularów jest dla Ciebie odpowiedni?
Ogólnie rzecz biorąc, oprawka okularów, która będzie Ci najbardziej odpowiadać, zależy od kształtu Twojej twarzy. Jak już pisaliśmy w naszym przewodniku na temat doboru okularów do kształtu twarzy, odważne i kanciaste oprawki dobrze pasują do okrągłych twarzy, a okrągłe lub owalne oprawki łagodzą kąty twarzy kwadratowych.

Okulary z przezroczystymi oprawkami to świetny wybór dla odważnej i modnej stylizacji. Niezależnie od kształtu oprawek, które wybierzesz, upewnij się, że pasują one wygodnie. Najlepszym sposobem, aby to zapewnić jest przymierzenie danych oprawek, ale jeśli masz swoje wymiary szerokości mostka, długości ramion i szerokości soczewek, zakupy online powinny być równie proste. Jeśli chcesz wypróbować jasne okulary na receptę, kupno pary okularów bez recepty lub okularów do czytania jest świetnym wyborem.

Felix Gray Faraday przezroczyste okulary z cieniami

Jak stylizować okulary przezroczyste
Sposób stylizacji przezroczystych okularów zależy od Ciebie, ale dopasowanie oprawek do letnich kolorów i zwiewnych stylizacji zawsze przynosi rezultaty. Aby naprawdę podkreślić swoje nowe okulary w przezroczystych oprawkach, będziesz potrzebować kombinacji kolorów i kształtów, które podkreślą cechy Twojej twarzy. Jedną z najlepszych zalet stylu okularów z przezroczystymi oprawkami jest to, że ich neutralny i półprzezroczysty kolor nie rozprasza ani nie odwraca uwagi od Twoich rysów. Raczej dodają odrobinę tekstury, która przyciąga wzrok, ale są na tyle neutralne, że to Twoje oczy i struktura kości błyszczą, a nie akcesorium.

Przezroczyste oprawki okularów mogą uwydatnić kolory Twoich włosów i karnacji, nie wchodząc w drogę i pozwalając Twoim oczom i uśmiechowi błyszczeć, w przeciwieństwie do oprawek w kolorze żółwia, które dodają kontrastu. Jeśli nie jesteś przekonany, że całkowicie jasne ramy są dla Ciebie, ale nadal jesteś chętny do wypróbowania stylu, możesz również chcieć lekki odcień, który uzupełnia swój kolor włosów i osobisty zmysł mody.

W środowisku zawodowym, przezroczyste okulary dają niewymuszony efekt, który może naprawdę zaakcentować strój i sprawić wrażenie poważnej osoby. Przezroczyste oprawki szczególnie dobrze współgrają z kremowymi kolorami, niebieskimi pastelami i jasnymi akcentami.