Post

5 oprawek do okularów, które są niezbędne w Twojej szafie w pracy

5 oprawek okularowych, które są niezbędne w Twojej szafie do pracy
Idealna para okularów jest trudna do wybrania, ale może sprawić, że cały Twój wygląd stanie się lepszy lub gorszy. Jeśli chodzi o wybór oprawek do Twoich okularów na receptę, które pasują do Twojego stroju roboczego, ważne jest, aby oprawki były uniwersalne. Muszą one również wydobyć Twoją osobowość, czy to w biurze, czy na spotkaniu z klientem. Oto kilka oprawek, które będą pasować do Twojej garderoby roboczej, a jednocześnie pozwolą Ci utrzymać modę na czasie.

1. Prostokątne włoskie okulary z acetatu na dni korporacyjne

 

Jeśli chodzi o klasyczny wygląd biura, trzymanie się podstaw zawsze pomaga. Jeśli jesteś kimś, kto nie chce eksperymentować i lubi trzymać się tego, prostokątne oprawki mogą być Twoim rozwiązaniem. Te ramki mogą być sparowane z każdym rodzajem odzieży, czy to indyjskie formals dla kobiet lub zachodnich formals dla mężczyzn. Wybierz z szerokiej gamy prostokątnych oakley ołowiane okulary jak Allschwil, Thun, Villarrobledo, które są ręcznie wykonane z najwyższej włoskiej i octanu celulozy z hartowanej stali flex zawiasów.

2. Okrągłe drewniane oprawki na swobodne piątki

 

Dla kogoś, kto lubi utrzymywać swoją grę modową w punkcie nawet z ich zwykłymi okularami, okrągłe oprawki są idealne. Zdecyduj się na zrównoważone drewniane oprawki, które będą pasować do Twojej wyrafinowanej garderoby roboczej i na pewno pomogą Ci odwrócić głowy. Formalna odzież indyjska, kurtis, a nawet sarees mogą być sparowane z takimi ramkami. Drewniane oprawki Kriens i Clares to niektóre z klejnotów, które powinieneś dodać do swojej kolekcji.

3. Owalne ramki z prawdziwego rogu na spotkania biznesowe

 

Oprawki te najlepiej nadają się dla osób o twarzach w kształcie gruszki lub diamentu. Utrzymując ostrość na górnej połowie twarzy, pozwalają rysom twarzy zająć centralne miejsce. Szerokie ramki najlepiej pasują do formalnego stroju zachodniego, aby nadać bardziej spokojny wygląd. Jeśli szukasz pary owalnych okularów, z kolekcji Cocoleni Buffalo Horn powinieneś wybrać Opfikon Buffalo Horn i Moutier Buffalo Horn.

4. Noś swoje marynarki z metalowymi oprawkami Cat Eye

 

Kocie oczy ramki mówić szyk i elegancję zarówno w tym samym czasie. Chociaż są mniej uniwersalne niż ich odpowiedniki, mogą sprawić, że będziesz wyglądać modnie na kolacji w pracy. Pamiętaj tylko, by dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy. Ciasny kucyk przy okrągłej twarzy sprawi, że będzie ona mniej atrakcyjna, natomiast prosta fryzura przy twarzy owalnej sprawi, że uwaga będzie skupiona na oczach. Do takich oprawek dobrze pasują spodnie oraz połączenie koszuli i spodni. Richterswil, Villeneuve i Burgos to niektóre z naszych ulubionych propozycji.

5. Połącz garnitury i pantofle z lekkimi, tytanowymi Wayfarerami

 

Wayfarery to jedne z tych oprawek, które można bez większego problemu nosić jako zwykłe okulary biurowe lub przeciwsłoneczne. Najlepiej pasują do twarzy okrągłych i w kształcie serca. Wayfarery mogą sprawić, że będziesz wyglądać elegancko i elegancko, zachowując przy tym swobodny styl. Okulary, które są lekkie są tym, co większość ludzi preferuje.